Одне питання, яке зробило мене найщасливішою людиною на світі: «Ти будеш моєю другою мамою?»

Uncategorized

Таня жила в орендованій квартирі, і щоб оплачувати її, їй доводилося працювати на двох роботах. Якось в один з нічим не примітних днів, Таня поверталася з роботи додому, і біля свого під’їзду побачила дівчинку. Дитина плакала, розмазуючи сль ози по бр удних щоках. Тетяна не змогла пройти повз і вирішила дізнатися, що трапилося з дівчинкою. Вона присіла перед нею і дбайливо запропонувала серветку, щоб малятко витерла обличчя. Коли дитина трохи заспокоїлася, вона розповіла, що її дражнили хлопчики. Вони штовхнули її, і вона впала в калюжу. А додому вона не могла потрапити, бо втратила ключі. На вигляд їй було років п’ять чи шість, не більше. Таня не могла залишити дитину в таку годину одну. Вона поцікавилася у дівчинки, де її батьки. Вона відповіла, що батько працює, а мама живе на небі. Тетяна дізналася, що крихітку звати Єва і запропонувала їй почекати тата у неї вдома. Вони повечеряли разом. Потім Таня викупала і поклала Єву спати. І раптом пролунав дзвінок у двері, відкривши її, вона виявила перед собою високого, статного, симпатичного чоловіка. Він сильно нервував і шукав маленьку дівчинку в білій сукні.

Тетяна поспішила уточнити ім’я дівчинки, і ця виявилася Єва. Він був невимовно радий, що знайшов її, так як вже зневірився її шукати і хотів звернутися в поліцію. Тетяна показала йому сплячу дитину. Чоловік відчув себе дуже ніяково за ситуацію, що склалася, і хотів на руках понести доньку додому. Тетяна сказала, що краще не турбувати дитину. І запропонувала повечеряти. Чоловік спочатку відмовлявся, але потім погодився. Його звали Михайло. Він поділився своєю історією. Розповів, як рано одружився, по великій любові. Заради відносини з нею він припинив спілкування зі своєю сім’єю, так як вони не схвалювали його вибір. У них народилася чудова донька. Але через кілька місяців сталася тра гічна под ія: його дружина потра пила під машину і п оме рла на місці. Михайло розповідав, як важко йому дається втрата дружини. Але він розумів, що потрібно триматися, адже у нього залишилася чудова дочка і потрібно піклуватися про неї. На жаль, він залишився зовсім без підтримки.

Батьки дружини, які допомагали йому з донькою, майже в один час по ме рли від ін сульту. А його батьки і чути не хотіли про внучку. Він знайшов рішення і найняв няню для малятка. Вони непогано ладнали, але їй довелося виїхати в іншу країну, і він не встиг знайти їй заміну, тому дівчинка потрапила в таку ситуацію … Чоловік подякував їй за смачну вечерю, і вони домовилися з Тетяною, що він забере Єву вранці. Єва встала рано вранці, прибігла до Тані в кімнату і міцно її обняла. Таня не могла стримати слі з, адже було помітно, що Єві не вистачає уваги і жіночої ласки. Як тільки вони поснідали і зібралися, за дівчинкою прийшов батько. Михайло обмінявся з Тетяною телефонами і повіз Єву в дитячий сад. Увечері Тетяна сама зателефонувала Михайлу і запропонувала знову посидіти з Євою. Михайло був приємно здивований. І з тих пір вони почали бачитися щодня. Дівчинка дуже прив’язалася до Тані. Тетяна в свою чергу, теж любила проводити час з Євою. Вона не могла встояти перед цим милим створінням, яке кожну вільну хвилину намагалося обійняти її, цілувала в щоку, не відпускала її руку. Вони проводили багато часу вшити: гуляли в парку, їли морозиво, каталися на атракціонах.

Одного разу Єва підійшла до Тані і тихенько запитала у неї: «Ти будеш моєю другою мамою?». Потім малятко міцно обняла Таню, і та зрозуміла, що ця дівчинка зробила її найщасливішою людина на світі, і вона вже не уявляє свого життя без цієї дівчинки. Михайло теж виявляв знаки уваги. Він доглядав за Тетяною, приносив квіти. Якось він зважився і запросив її на побачення: це була вечеря наодинці. Зрозуміло, Тетяна погодилася. Грала прекрасна музика, вони розмовляли про все на світи, немов знали один одного все життя. Несподівано до столика підійшли музиканти, і Михайло поставив на стіл коробочку з кільцем … — Ти вийдеш за мене заміж? запитав Михайло і завмер в очікуванні відповіді. Таня так розхвилювалася, що чула тільки биття свого серця. — Звичайно, так, відповіла вона.